VW Golf parkohet nën rimorkio të kamionit për t’a ruajtur xhamin e veturës

Auto

VW Golf parkohet nën rimorkio të kamionit për t’a ruajtur xhamin e veturës

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 16:29
VW Golf parkohet nën rimorkio të kamionit

Një pamje e shkurtër në YouTube tregon një shofer të guximshëm – ose shumë të pafat – të Volkswagen Golf i cili përfundoi i parkuar nën një rimorkio të kamionit. 

Meqenëse Golf padyshim që nuk është aty për qëllime tërheqjeje, ne vetëm mund të bëjmë bast se do të ishte nën rimorkio për të mbrojtur xhamin nga dëbora dhe akulli?

Bota mund të mos e dijë kurrë, por qartë, shoferi është 100 për qind i përkushtuar në punën e tij të veçantë të parkimit.

Ndërsa nuk mund të jemi të sigurt se si – ose pse – Golf përfundoi në një pozitë kaq të pasigurt, është e qartë se kushtet me dëborë mund të provojnë të jenë shumë të pabesë për shoferët

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat