Kinezi u përpoq të piqte një copë mishi në “shkarkuesin e gazrave” të një Lamborghini, por gjërat shkuan shumë keq!

Auto

Kinezi u përpoq të piqte një copë mishi në “shkarkuesin e gazrave” të një Lamborghini, por gjërat shkuan shumë keq!

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 22:44
Foto ilustrim

Zjarri nga “shkarkuesi i gazrave” të një veture është shpesh prezent dhe disa përpiqen ta përdorin atë edhe për të përgatitur ushqime, siç mund të jetë një copë mishi.

Bëhet fjalë për disa pamje të sjella nga “aktiviteti i një Lamborghini”.

Siç bëhet e ditur, videoja tregon pronarin e një Lamborghini, i cili është duke “provokuar” motorin për të “hedhur zjarr” nga “shkarkuesi i gazrave”.

Por eksperimenti i tij nuk shkoi ashtu siç priste ai, përkundrazi, shkoi shumë keq.

Është e vështirë të vlerësosh se sa dëm ka shkaktuar ky veprim i pamatur, por sigurisht është ende vetëm një pjesë e çmimit që shoferët e tillë duhet të paguajnë për një makinë si kjo. 
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat