Marrin versione speciale BMW X5, X6 dhe X7

Auto

Marrin versione speciale BMW X5, X6 dhe X7

Më: 13 korrik 2021 Në ora: 22:51
Foto ilustrim

Trioja më e fuqishme e SUV nga BMW ka marrë versione speciale që sjellin ngjyra unike të trupit, modelit dhe aksesorëve.

X5 dhe X6 morën modele të edicionit Black Vermillion dhe u pikturuan në të zezë të ngrirë me detaje të kuqe dhe ata morën një grilë të përparme të ridizajnuar me grila të kuqe, rrota aliazh 22 inç dhe një sistem shkarkimi M Sport.

Ekzistojnë gjithashtu detaje të shkëlqyera të jashtme Shadowline, frena të rinj M Sport dhe drita me teknologjinë lazer të BMW.

Brendësia është e veshur me lëkurë të zezë, ndërsa kontrasti bëhet nga detajet e kuqe në sediljet e pasme dhe dyshekët e dyshemesë.

Në pjesën e përparme ka vende më të rehatshme, si dhe xhami që mbron nga dielli.

X7 M50i është një model i veçantë i kufizuar i quajtur Frozen Black Edition.

Ashtu si në rastin e paketës Black Vermillion, ekziston Frozen Black, rrota aliazhi të lehta me peshë të zezë, 22 inç, sistemi i shkarkimit me lazer M Sport, qelqi mbrojtës nga dielli, detajet e jashtme Shadowline dhe aparatet e frenave M Sport.

Prodhimi fillon më vonë këtë vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat