Testi i “gjigantëve” si Porsche, Lamborghini – Ferrari e BMW

Auto

Testi i “gjigantëve” si Porsche, Lamborghini – Ferrari e BMW

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 16:46
Foto ilustrim

Në kanalin Car Magazine në YouTube është publikuar videoja e një testi interesant.

Shtatë vetura, dy ditë dhe një pistë ishin të mjaftueshëm që ky test të realizohet.

Këtë vit, Car Magazine ka përgatitur një test interesant me plotë super-vetura si Ferrari SF90, Porsche 911 GT3, Lamborghini Huracan STO, BMW M4 Competition, Alfa Romeo Giulia GTA, Volkswagen Golf GTI Clubsport 45 dhe Hyundai i20 N.

E fituesi ka mundur të jetë vetëm, për çfarë bëhet fjalë shikoni videon e publikuar më poshtë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat