BMW 3 Compact: Vetura të cilën askush nuk e dëshiron, edhe pse qe dy vite qëndron në livadh - Bota Sot
BMW 3 Compact: Vetura të cilën askush nuk e dëshiron, edhe pse qe dy vite qëndron në livadh

Auto

BMW 3 Compact: Vetura të cilën askush nuk e dëshiron, edhe pse qe dy vite qëndron në livadh

Më: 29 dhjetor 2017 Në ora: 06:22
BMW 3 Compact

Dy vjet më parë, një shofer i panjohur e parkoi veturën e tij të tipit BMW përpara kryqëzimit në rrugën kryesore drejt Bonn-Alfter, në krahinën gjermane të Nordrhein-Westfalisë.

Pasi e parkoi në një livadh, sipas mediave të huaja, ai u zhduk dhe nuk u paraqit më.

Dhe që atëherë, modeli “BMW 3 Compact” qëndron në bar si një karrem për hajdutët që i kanë shkatërruar kabinën.

Por çfarë thuhet më tej, veçanërisht interesant është fakti se: as autoritetet e qytetit, as policia nuk janë përgjegjës për heqjen e saj, sepse ajo qëndron në një pronë private.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera