Qooder, makinë apo motor? - Bota Sot
Qooder, makinë apo motor?

Auto

Qooder, makinë apo motor?

Më: 11 mars 2018 Në ora: 08:32
Qooder

Në Sallonin e Gjenevës është prezantuar Qooder, një mjet që bashkon aspektet pozitive të makinës dhe motorit.

Prodhim i zviceranes Quadro Vehicles, Qooder është perfekte për të kapërcyer pengesat e lëvizshmërisë në qytet.

Qooder mund të zotërohet nga të gjithë ata persona që kanë patentë B dhe mund të blihet porositet “online”.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera