Fiat Chrysler tërheq mbi 1.4 milion makina - Bota Sot
Fiat Chrysler tërheq mbi 1.4 milion makina

Auto

Fiat Chrysler tërheq mbi 1.4 milion makina

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 17:57
Fiat Chrysler

Kompania e automobilave Fiat ka tërhequr më shumë se 1.4 milion pick-up “Ram” në SHBA dhe Kanada.

Kjo për shkak të mundësisë që pjesa e prapme e makinës mund të hapet derisa është në lëvizje.

Tërheqja vlen për modelet “Ram 1500”, “Ram 2500” dhe “Ram 3500” të prodhuara në periudhën nga 2015 në 2017.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat