Ford Focus ST vjen deri në fund të vitit 2018 - Bota Sot
Ford Focus ST vjen deri në fund të vitit 2018

Auto

Ford Focus ST vjen deri në fund të vitit 2018

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 16:43
Ford Focus ST

Fotografitë e bëra në afërsi të Nirburgring zbulojnë se Ford ka hyrë në fazën përfundimtare të testimit të versionit sportiv të Focusit të ri.

Ford Focus i gjeneratës së katërt ka pasur premierën në pranverë të këtij viti, ndërkohë që janë prezantuar edhe versionet karavan, sedan dhe "kros", ndërsa së shpejti do të vijë edhe versioni ST.  

Pritet që Ford të prezantojë Focus ST e ri deri në fund të këtij viti dhe shitja të fillojë në gjysmën e parë të vitit të ardhshëm.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat