Kjo është vetura madhështore e këtij shekulli - Bota Sot
Kjo është vetura madhështore e këtij shekulli

Auto

Kjo është vetura madhështore e këtij shekulli

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 18:28
Genesis Essentia

Elektrik dhe mahnitës, vetura koncept Genesis Essentia është krijimi më i fundit në teknologjinë e automobilistikes.

Me një dizajn elegant dhe një teknologji të pabesueshme, Essentia është projektuar për të lidhur tërësisht shoferin me veturën dhe botën përreth tij.

Essentia u frymëzua nga proporcionet e veturës ikonike Gran Tursimo.

Me një ngjyrë të hirtë metalike dhe një trup me fibra të karbonit, Essentia është thjeshtë një veturë mahnitëse.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat