Këto pajisje për rrota mposhtin çdo dimër të ashpër - Bota Sot
Këto pajisje për rrota mposhtin çdo dimër të ashpër

Auto

Këto pajisje për rrota mposhtin çdo dimër të ashpër

Më: 29 shtator 2018 Në ora: 06:43
Pamje nga video

Tanimë vera ka shkuar dhe pavarësisht se dimri ende është larg, njerëzit fillojnë të mendojnë për të.

Një nga arsyet janë veturat, të cilat shikojnë t’i pajisin me gomat më të mira të dimrit, për shkak të sigurisë në rrugë.

Por një sistem i ri rrotash duket se është zgjidhja e duhur për çdo gjë/

E publikuar në Facebook, kjo video tregon një sistem të pabesueshëm të rrotave – sistem ky që mposhtë çdo dimër të ashpër. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat