Arrin në Kosovë modeli fantastik i BMW - Bota Sot
Arrin në Kosovë modeli fantastik i BMW

Auto

Arrin në Kosovë modeli fantastik i BMW

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 11:29
BMW

Ka arritur në Kosovë modeli më i ri i i gjigantit të automobilave, BMW.

Autosalloni Alberti në mesin e shumë veturave luksoze ka shtuar edhe “bishën” 850i Coupe.

BMW do të jetë “M Paket” Coupe dhe është i pari i llojit të tij në Kosovë.

Një e tillë në tregun e veturave arrin shifrën e më shumë se 100.000 eurove. 

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...