Veturat luksoze që vozisin policët në Gjermani - Bota Sot
Veturat luksoze që vozisin policët në Gjermani

Auto

Veturat luksoze që vozisin policët në Gjermani

Më: 3 dhjetor 2018 Në ora: 16:16

Një ndër makinat më të njohura në Gjermani janë të prodhimit të kompanive Volkswagen, Pasat dhe firma të ngjashme.

Natyrisht, të gjitha makinat policore gjermane janë unike e nuk janë standarde, por ato ekzistojnë dhe përdoren vazhdimisht.

Kini kujdes, turistë gjermanë. Nëse merrni me qira një makinë, sigurohuni që të respektoni të gjitha ligjet e trafikut.

Në ndërkohë, që të krijoni një ide në lidhje me këto makina, atëherë ndiqni fotografitë.

Image

 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...