Fitore e 'Izraelit të madh' - Bota Sot
Fitore e 'Izraelit të madh'

Azia

Fitore e 'Izraelit të madh'

Më: 12 prill 2019 Në ora: 14:59
Ilustrim

Benjamin Netanyahu është në rrugë për t’u bërë kryeministër i Izraelit, për herë të pestë.

Rezultati i zgjedhjeve të 9 prillit konfirmoi edhe një herë animin e izraelitëve kah e djathta dhe zbehu shpresat për një zgjidhje të negociuar të konfliktit izraelito-palestinez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat