Sërish sulm – Shri Lanka goditet nga shpërthimi i tetë - Bota Sot
Sërish sulm – Shri Lanka goditet nga shpërthimi i tetë

Azia

Sërish sulm – Shri Lanka goditet nga shpërthimi i tetë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 11:41
Pamje nga sulmi

Një shpërthim i tetë goditi kryeqytetin Colombo të Shri Lankës, pas shtatë sulmeve që lanë të vdekur 160 persona në hotele dhe kisha.

Sulmi i tetë u raportua nga agjencia AFP duke cituar policinë e Shri Lankës.

Nuk ka asnjë detaj deri më tani lidhur me viktimat e këtij sulmi të tetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...