E tmerrshme: Çifti bën selfi para vetëvrasjes për shkak të dashurisë së ndaluar (Pamje) - Bota Sot
E tmerrshme: Çifti bën selfi para vetëvrasjes për shkak të dashurisë së ndaluar (Pamje)

Azia

E tmerrshme: Çifti bën selfi para vetëvrasjes për shkak të dashurisë së ndaluar (Pamje)

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 19:35

Dashnorët, të cilët kanë shkuar bashkë në vdekje duke bërë vetëvrasje me nga një të shtënë në tëmth, disa çaste para kësaj kanë bërë selfi, në të cilin shihen me armët e drejtuara kah kokat e tyre.

Anja Sutar e Shamkar Çudbahari, dashnorë nga Lesara në Indi kanë bërë vetëvrasje me të shtëna në kokë, për shkak të, siç kanë thënë, pamundësisë që të jenë bashkë.

Femra ka qenë në martesë dhe me djalin ka qenë në lidhje emocionale. Pasi që kanë kuptuar se nuk mund të jetojnë ashtu, ata kanë vendosur të bëjnë vetëvrasje.

Para se të kenë shtënë secili në kokën e tij, ata janë fotografuar, pastaj dotografinë kontradiktore e kanë vënë në rrjetet shoqërore, Me rastin e hetimit është gjetur porosia audio, në të cilën thonë se kanë qenë të dashuruar në njëri tjetrin, kështu që kanë vendour të bëjnë vetëvrasje, transmetojnë mediet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...