Fëmija 2-vjeç bie nga ballkoni i katit të gjashtë... - Bota Sot
Fëmija 2-vjeç bie nga ballkoni i katit të gjashtë...

Azia

Fëmija 2-vjeç bie nga ballkoni i katit të gjashtë...

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 08:33
Pamje nga video

Një fëmijë 2-vjeçar në Chongqing të Kinës ka shpëtuar mrekullisht pasi ra nga kati i gjashtë i një ndërtese.

Në videot që u shpërndanë në rrjetet sociale shihet fëmija i kacavjerrë në hekurat e ballkonit që përpiqet të shpëtojë.

2-vjeçari u mbajt ashtu për katër minuta dhe më pas ra, por për fatin e tij, fqinjët ishin përagtitur duke hapur një çarçaf poshtë tij për ta pritur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...