‘Cunami’ në pishinë: 44 të plagosur

Azia

‘Cunami’ në pishinë: 44 të plagosur

Më: 1 gusht 2019 Në ora: 18:54
Cunami

Shumë kinezë kanë vendosur të freskohen në pishina me valë artificiale.

Sidoqoftë, në parkun e argëtimit Shuyun në provincën Jilin, kaosi i vërtetë pasoi kur një valë e madhe prej 3 metrash goditi pushuesit.

44 persona u plagosën dhe shumë vizitorë filluan të frikësohen kur panë këtë "cunami" të papritur.

Më vonë u raportua se vala e madhe ishte për shkak të një dështimi mekanik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat