Valltarja qëllohet në fytyrë gjatë dasmës, vetëm se ndaloi dhe pushoi pak - Bota Sot
Valltarja qëllohet në fytyrë gjatë dasmës, vetëm se ndaloi dhe pushoi pak

Azia

Valltarja qëllohet në fytyrë gjatë dasmës, vetëm se ndaloi dhe pushoi pak

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 17:51
Foto

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një dasmë në Indi. Të pushuarit për pak sekonda gjatë performancës së saj, i ka kushtuar valltares një plagosje të rëndë në fytyrë.

22-vjeçarja po argëtonte dasmorët në Uttar Pradesh të Indisë, ndaloi për pak sekonda, kur krejt papritur dikush hapi zjarr dhe e qëlloi.

Lidhur me aksidentin, policia ka arrestuar dy burra, ndërsa po vazhdon hetimet lidhur me krimin.

Mësohet se vajza ka lëndime në nofull, por gjendja e saj është jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat