‘Koronakurorëzimi’, 220 çifte me maska martohen në Filipine

Azia

‘Koronakurorëzimi’, 220 çifte me maska martohen në Filipine

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 15:32
Koronakurorëzimi

Maska dhe masa të tjera shtesë janë parë në një ceremoni të përvitshme të dasmave në Filipine.

Masat shtesë kanë ardhur shkaku i kërcënimit nga koronavirusi.

Qyteti Bacolod në Filipine në ceremoninë e sivjetme ka grumbulluar 220 çifte që puthjen e kurorëzimit e bënë duke mbajtur maskat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat