​Inteligjenca e Koresë së Jugut: Kim Jong-Un nuk kishte operacion në zemër - Bota Sot
​Inteligjenca e Koresë së Jugut: Kim Jong-Un nuk kishte operacion në zemër

Azia

​Inteligjenca e Koresë së Jugut: Kim Jong-Un nuk kishte operacion në zemër

Më: 6 maj 2020 Në ora: 09:38
Kim Jong-Un

Shërbimi i inteligjencës së Koresë së Jugut njoftoi sot se nuk ka shenja që lideri i Koresë së Veriut Kim John Un kishte një operacion në zemër.

Kim nuk është parë në publik për tre javë, duke shkaktuar spekulime për shëndetin e tij dhe vendndodhjen para se të paraqitej të shtunën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat