Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

Azia

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

Më: 7 prill 2021 Në ora: 12:40
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një skenar i përkryer për një film është historia e vërtetë e një familjeje në Kinë, kur nëna e zbuloi në dasmën e djalit të saj se nusja ishte vajza e saj e humbur prej kohësh.

Nëna arriti ta identifikojë vajzën e saj gjatë ceremonisë nga një shenjë lindjeje në dorë. “Times News Now” raporton se dasma kaloi në plan të dytë pasi nëna dhe vajza e saj u përqafuan pas shumë vitesh të ndara.

Megjithatë, dasma vazhdoi normalisht më tej pasi nëna e kishte birësuar djalin, pasi dëshpërimisht kishte kërkuar për vite me radhë për vajzën e saj të vetme.

Image

Nëna pyeti prindërit e vajzës, të cilët pranuan se e kishin adoptuar fëmijën rreth 20 vite më parë kur e kishin gjetur atë në anë të një rruge.

Kur dëgjoi historinë, nusja shpërtheu në lot dhe e përshkroi momentin e takimit me nënën e saj biologjike si më të lumturin se edhe vetë dita e saj e dasmës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat