Pamjet tronditëse: Ja si dënohen dhe ekzekutohen tre pedofilë - Bota Sot
Pamjet tronditëse: Ja si dënohen dhe ekzekutohen tre pedofilë

Azia

Pamjet tronditëse: Ja si dënohen dhe ekzekutohen tre pedofilë

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 11:18
Tre personat u dënuan për përdhunimin dhe vrasjen e një 10-vjeçari.

Tre pedofilë, të cilët përdhunuan dhe vranë një djalosh, u ekzekutuan publikisht dhe u varën në një vinç.

Pamjet vijnë nga Sana, kryeqyteti i Jemenit.

Tre personat u dënuan për përdhunimin dhe vrasjen e një 10-vjeçari.

Pasi i shtrinë fillimisht përtokë secilin nga të dënuarit, një polic i qëlloi me nga pesë plumba.

Trupat e vdekur i varën, ndërkohë që turma ndiqte gjithçka.

Ky ekzekutim vjen pas një tjetër varje publike. Një 22-vjeçar u dënua për rrëmbimin, përdhunimin dhe vrasjen e një 4-vjeçareje.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...