Rrëzohet një urë në Indi, drojë për viktima - Bota Sot
Rrëzohet një urë në Indi, drojë për viktima

Azia

Rrëzohet një urë në Indi, drojë për viktima

Më: 4 shtator 2018 Në ora: 16:08
Indi

Në qytetin e Indisë, Kalkuta është shembur një urë, ndërsa mediat lokale transmetojnë se ka viktima dhe të lënduar.

Siç thuhet, disa automjete kanë mbetur nën rrënoja.

Tash për tash nuk ka informacione tjera lidhur me incidentin.

Ndryshe, kohë më parë në Itali u shemb një urë, si pasojë e së cilës humbën jetën më shumë se 40 persona.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...