Shpërthimi i gazit në Krime: Dhjetë të vrarë, 40 të plagosur - Bota Sot
Shpërthimi i gazit në Krime: Dhjetë të vrarë, 40 të plagosur

Azia

Shpërthimi i gazit në Krime: Dhjetë të vrarë, 40 të plagosur

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 13:16
Ilustrim

Dhjetë vetë humbën jetën dhe 40 të tjerë u plagosën në një shpërthim gazi në një shkollë teknike në Kerç, njoftojnë mediat ruse.

Siç raportojnë dëshmitarët, shpërthimi ndodhi në një restorant.

Tash për tash nuk janë bërë të ditur më shumë detaje lidhur me incidentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera