Rrushi si një mik i shëndetit dhe bukurisë - Bota Sot
Rrushi si një mik i shëndetit dhe bukurisë

Ushqime

Rrushi si një mik i shëndetit dhe bukurisë

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 07:41
Foto ilustrim

Keni dëgjuar se rrushi është një mik i madh i bukurisë, kjo për shkak se ndikon dukshëm në rinovimin e qelizave, po ashtu rrushi ka efekte në neutralizimin e celulitit, rrudhave dhe kolesterolit.

Më poshtë ju sjellim disa të mira nga konsumimi i rrushit:

Bën mirë për zemrën

Ndikon në mposhtjen e lodhjes

Forcon kockat

Lufton rrudhat në fytyrën tuaj

Ju ndihmon të luftoni urinë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...