Prishtina shpreson se do të luajë në Europe Cup - Bota Sot
Prishtina shpreson se do të luajë në Europe Cup

Basketboll

Prishtina shpreson se do të luajë në Europe Cup

Nga: K. G. Më: 14 qershor 2019 Në ora: 15:43
Prishtina shpreson se do të luajë në Europe Cup

Kampionia e Kosovës, Prishtina, ka bërë të gjitha përgatitjet e duhura dhe ka aplikuar që të marrin pjesë në garat ndërkombëtare përkatësisht FIBA Europe Cup.

Një sprovë e re edhe për kryetrajnerin Fidan Shatri i cili pretendon të ndërtojë një ekip edhe më të fuqishme se në edicionin paraprak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...