Resmije Juniku: ‘Botën sot’ e përgëzoj për punën e madhe - Bota Sot
Resmije Juniku: ‘Botën sot’ e përgëzoj për punën e madhe

Basketboll

Resmije Juniku: ‘Botën sot’ e përgëzoj për punën e madhe

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2019 Në ora: 11:46
Resmije Juniku: ‘Botën sot’ e përgëzoj për punën e madhe

Ikona e basketbollit e Kosovës, Resmije Juniku, shprehet se gazeta “Bota sot” ka bërë dhe po bën një punë të madhe e me profesionalizëm.

Ju përgëzoj për punën që keni bërë në gazetën më të mirë”, tha Juniku, ish basketbolliste shumëvjeçare e klubit Universitetit nga Prishtina, qe me sukses garoi ligën e parë federative të ish Jugosllavisë përkatësisht në vitet e 80-ta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...