Morina rikthehet në Therandë - Bota Sot
Morina rikthehet në Therandë

Basketboll

Morina rikthehet në Therandë

Nga: K. G. Më: 13 gusht 2019 Në ora: 16:12
Morina rikthehet në Therandë

Klubi i basketbollit Golden Eagle Ylli nga Theranda, konfirmon se ka rikthyer në gjirin e saj basketbollistin e talentuar Altin Morinën.

“Altin Morina rikthehet në ngjyrat tona. Altin Morina, prizrenasi që gjithmonë ka një vend të zemrat e tifozëve të Golden Eagle Yllit nga sot u vesh me ngjyrat Verdhë e Zi.

Me një përgatitje për t’ia pasur drojën kundërshtarët.

Depërtimet dhe gjuajtjet e tij do të bëjnë që rrjeta e koshit kundërshtar të lëvizë shpesh. Gati për një sezon plot jetë në klub!”, bëhet e ditur nga Ylli, që ka synime që të jetë në katërshen e madhe të elitës së basketbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat