Grosha i bashkohet KB Pejës - Bota Sot
Grosha i bashkohet KB Pejës

Basketboll

Grosha i bashkohet KB Pejës

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 19:20
Ergin Groshë

KB Peja ka kryer një tjetër lëvizje para fillimit të sezonit të ri.

Një nga skuadrat me më së shumti histori në basketbollin e Kosovës, Peja, po rikthehet sivjet në Superligën e Kosovës.

Ata po përgatiten maksimalisht për edicionin e ri, dhe së fundmi kanë nënshkruar edhe me Ergin Groshën.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell njoftimin e plotë të KB Peja për transferimin e Groshës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...