Jamichael Morgan në KB Peja! - Bota Sot
Jamichael Morgan në KB Peja!

Basketboll

Jamichael Morgan në KB Peja!

Nga: N.H Më: 14 shtator 2019 Në ora: 20:54
Jamichael Morgan

KB Peja njofton se ka arritur marrveshje me Jamichael Morgan për sezonen 2019/20.

Lojtari amerikan luan në pozites 2/1 dhe është 21 vjeqar.

Kujtojmë se klubi i basketbollit Peja, nuk ka të ndalur në blerjet për përforcimin e kubit për sezonin e ardhshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...