Alban Veseli kthehet brenda një jave

Basketboll

Alban Veseli kthehet brenda një jave

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 13:34
Alban Veseli kthehet brenda një jave

Alban Veseli kthehet brenda një jave.

Veseli i cili është dashur të lëshoi më heret ndeshjen, nuk ka pësuar lëndim seriozë qe mund ta lë gjatë jashtë parketit.

Pas ekzaminimeve është konstatuar se i njejti duhet të pushoi vetëm një javë, në këtë rast nuk do të paraqitet në dy ndeshjet e ardhshme ndaj Lipjanit dhe Clujit në Rumani, thuhet nga KB Rahoveci.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat