Rahoveci përballet me malazezët - Bota Sot
Rahoveci përballet me malazezët

Basketboll

Rahoveci përballet me malazezët

Më: 30 tetor 2019 Në ora: 10:28
Rahoveci përballet me malazezët

Rahoveci të mërkurën do të ketë ndeshjen e parë në shtëpi në Ligën Ballkanike, ku do të përballet me skuadrën Ibar Rozhazaja. Ndeshja zhvillohet nga ora 18:00.

Rahoveci së fundi ka ndërruar edhe trajnerin, ku u largua Neven Plantak dhe drejtimin e skuadrës e ka marrë Marjan Ilieski, i cili ka përvojë në BIBL.

Vreshtarët në ndeshjen e parë pësuan nga Peja, derisa Ibër Rozhaja mundi Vllazninë e Shkodrës.

Këtë edicion marrin pjesë pesë skuadra në BIBL, ku katër kualifikohen në gjysmëfinale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat