Favoritët presin fitore - Bota Sot
Favoritët presin fitore

Basketboll

Favoritët presin fitore

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 15:25
Favoritët presin fitore

Në fundjavë do të zhvillohet xhiroja e gjashtë e Superligës së Femrave.

Ndeshja e parë do të jetë ndërmjet Mabetex Prishtinës dhe Vëllaznimit. Skuadra prishtinase ka katër fitore dhe një humbje në këtë edicion, derisa Vëllaznimi numëron pesë humbje, në po aq ndeshje të zhvilluara.

Bashkimi që ka pesë fitore dhe është i pamposhtur në këtë edicion është mysafir i Trepçës, që ka dy fitore dhe tri humbje.

Ndeshja e fundit është ndërmjet Penzës dhe Kastriotit. Skuadra pejane ka tri fitore dhe dy humbje deri më tani, kurse ajo ferizajase ka një fitore dhe katër humbje.

Superliga e Femrave - Java 6

E shtunë

11:00 Mabetex Prishtina-Vëllaznimi

18:00 Trepça-Bashkimi

E diel

17:00 Penza-Kastrioti

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat