Dalin në shitje biletat për ndeshjen KB Peja – KB Prishtina - Bota Sot
Dalin në shitje biletat për ndeshjen KB Peja – KB Prishtina

Basketboll

Dalin në shitje biletat për ndeshjen KB Peja – KB Prishtina

Më: 18 janar 2020 Në ora: 17:31
Dardan Berisha

Kanë dalë në shitje biletat për super-derbin që do të zhvillohet në mes të KB Peja dhe KB Prishtina.

Këtë e ka bërë të ditur skuadra pejane përmes një njoftimi në Facebook.

Pikat e shitjes:

Vllesa (shtëpia e mallrave)
Fox Bar
Soho Bar
Dio Bar
Restaurant Aroma

“Ju lutemi rezervoni biletat tuaja me kohë për shkak të interesimit të madh. Biletat nesër mund t’i blini edhe te Palestra nga ora 15:00”.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të dielën (19.01.2020) në palestrën sportive “Karagaçi” duke filluar nga ora 17:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat