Toronto bëri detyrën në shtëpi

Basketboll

Toronto bëri detyrën në shtëpi

Më: 23 janar 2020 Në ora: 12:33
Toronto bëri detyrën në shtëpi

Kampionët në fuqi të NBA, Toronto Raptors, bënë detyrën më shtëpi përballë Philadelphia 76ers, duke fituar 107-95, me më të mirin mbi parket VanVleet, autor i 22 pikëve, 5 “rebound” dhe 8 asisteve.

Rezultatet:
Orlando Magic – Oklahoma City Thunder 114-120
Toronto Raptors – Philadelphia 76ers 107-95
Detroit Pistons – Sacramento Kings 127-106
Atlanta Hawks – Los Angeles Clippers 102-95
Miami Heat – Washington Wizards 134-129
New York Knicks – Los Angeles Lakers 92-100
Boston Celtics – Memphis Grizzlies 119-95
Chicago Bulls – Minnesota Timberwolves 117-110
Houston Rockets – Denver Nuggets 121-105
Phoenix Suns – Indiana Pacers 87-112
New Orleans Pelicans – San Antonio Spurs 117-121
Golden State Warriors – Utah Jazz 96-129

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat