Ylli prezanton ish-lojtarin e La Lakers - Bota Sot
Ylli prezanton ish-lojtarin e La Lakers

Basketboll

Ylli prezanton ish-lojtarin e La Lakers

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 14:00
Vander Blue

Golden Eagle Ylli ka prezantuar lojtarin më të ri në skuadër, Vander Blue. Nëpërmjet një njoftimi në Facebook, klubi nga Suhareka ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me ish-lojtarin e La Lakers deri në fund të sezonit 2019/20.

Blue është 27 vjeçar dhe i gjatë 193 cm dhe luan në pozitat 1 dhe 2.

Më poshtë njoftimi i plotë i klubit të Golden Eagle Yllit:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat