Morina ka një porosi për popullin e Kosovës - Bota Sot
Morina ka një porosi për popullin e Kosovës

Basketboll

Morina ka një porosi për popullin e Kosovës

Më: 29 mars 2020 Në ora: 13:52
Morina ka një porosi për popullin e Kosovës

Morina ka një porosi për popullin e Kosovës.

Kosova dhe bota po vazhdojnë luftën kundër virusit të tmerrshëm COVID-19 i cili po vazhdon të merr jetë gjithandej.

Kosova është mobilizuar në luftë kundër këtij virusi e ku duket se mbrojtja më e mirë ndaj tij është qëndrimi në shtëpi.

Basketbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, , Gëzim Morina, ka një porosi për të gjithë popullin Kosovës. Ai përmes një video-mesazhi ka kërkuar respektimi i rregullave të vënë nga institucionet e shtetit dhe të qëndrojmë në shtëpi për ta mundur këtë virus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat