Ja për sa para u shit peshqiri që mbajti Kobe Bryant në ndeshjen e tij të fundit - Bota Sot
Ja për sa para u shit peshqiri që mbajti Kobe Bryant në ndeshjen e tij të fundit

Basketboll

Ja për sa para u shit peshqiri që mbajti Kobe Bryant në ndeshjen e tij të fundit

Më: 30 mars 2020 Në ora: 12:24
Kobe Bryant

Peshqiri që Kobe Bryant mbajti mbi supet e tij gjatë fjalimit të tij të lamtumirës pas lojës së tij të fundit në NBA  është shitur mbi 33,000 dollarë në ankand, thanë të dielën mediat amerikane.

Peshqir përfundoi në duart e një tifozi ndërsa Bryant doli nga palestra dhe më pas u shit disa herë përpara ankandit të fundit në internet.

Oferta fituese e të dielës ishte 33.077 dollarë. Blerësi gjithashtu mori dy bileta të përdorura për lojën e 13 Prillit 2016 Lakers.

Bryant shënoi 60 pikë në fitoren 101-96 të Lakers në Utah Jazz atë natë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat