Blerim Krasniqi: Përgëzoj gazetën ‘Bota sot” për 25 vjetorin e saj

Basketboll

Blerim Krasniqi: Përgëzoj gazetën ‘Bota sot” për 25 vjetorin e saj

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 14:29
Blerim Krasniqi: Përgëzoj gazetën ‘Bota sot” për 25 vjetorin e saj

Trajneri i mirënjohur i basketbollit, Blerim Krasniqi, vlerëson lartë kontributin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Ai e uron gazetën dhe me dëshirë që të vazhdojnë sikur deri më sot në trajtimi e temave të ndryshme që ballafaqohet vendi dhe sporti. 

“Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’.  

Uroj qindra vite të suksesshme,  gazetë që është zë i fuqishëm”, uron Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat