Houston dy javë pa shërbimet e Eric Gordon

Basketboll

Houston dy javë pa shërbimet e Eric Gordon

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 19:07
Eric Gordon

Eric Gordon do të jetë mungesa e madhe e Houston Rockets.

Ylli i Houston, Gordon, do të humb dy javë jashtë parketit të Orlandos.

Basketbollisti nuk do të jetë i gatshëm të jap kontribuutin e tij te skuadra që drejtohet nga Mike D’Antoni.

Lojtari po përballet me një dëmtim në kyçin e këmbës së majtë dhe kjo do ta pengojë atë.
Houston do të ketë tashmë ndeshjet e mbetura për sezonin 2019/20, pas një pauze të gjatë që erdhi si pasojë e Covid-19.

Mbetet të shihet se si do t’ia dal skuadra e D’Antoni në këto ndeshje në Orlando, pa një nga lojtarët më të saktë nga distanca.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat