Podvorica viziton FBK-në

Basketboll

Podvorica viziton FBK-në

Më: 22 shtator 2020 Në ora: 13:28
Podvorica viziton FBK-në

Besnik Podvorica, ish-basketbollist i Sigal Prishtinës dhe Kombëtares së Kosovës ka vizituar zyret e Federatës së Basketbollit të Kosovës, ku u prit nga ish-bashkëlojtari i tij, tani Drejtor i Kombëtares së Kosovës, Granit Rugova.

FBK respekton të gjithë  lojtarët që ndër vite kanë dhënë kontribut në basketbollin e Kosovës.

Podvorica ka kohë që jeton e vepron në Gjermani. 

Ai ka qenë prej basketbollistëve më të mirë që ka pasur Kosova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat