NBA fillon më 18 janar?

Basketboll

NBA fillon më 18 janar?

Më: 14 tetor 2020 Në ora: 12:57
NBA fillon më 18 janar?

Edicioni i ri në NBA pothuajse mund të fillojë më 18 janar të vitit të ardhshëm, simbolikisht në Ditën e Martin Luther King.

“Kjo është edhe një nga datat ideale për fillimin e sezonit”, tha Josh Hollinger, ish-udhëheqësi i Memphis Grizzlies.

Adam Silver, komesar dhe udhëheqësi aktual kryesor i NBA-së, njoftoi javën e kaluar se fillimi i sezonit të ri pritet në janar.

Mbetet të shihet se do të jetë 18 janari data e fillimit apo më vonë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat