Penza me synime të mëdha për edicionin e ri

Basketboll

Penza me synime të mëdha për edicionin e ri

Nga: K.G. Më: 15 tetor 2020 Në ora: 17:04
Penza me synime të mëdha për edicionin e ri

Klubi basketbollit Penza nga Peja, ka synime të mëdha për edicionin e ri të Superligës së Kosovës. 

Vashat pejane synojnë që të përgatiten sa më mirë dhe të japin maksimumin në secilën sfidë. 

“Klubi jonë është duke u përgatitur në mënyrën më të mirë të mundshme në krye me trajnerin Hekuran Husaj!”, njofton klubi.

Penza është prej ekipeve që synon kreun e tabelës, por ka edhe një garniturë të basketbollisteve të reja, që pritet shumë në të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat