Kosova përgatitet për dy ndeshjet evropiane në Kupën e Botës 2023

Basketboll

Kosova përgatitet për dy ndeshjet evropiane në Kupën e Botës 2023

Nga: K.G. Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 21:40
Kosova përgatitet për dy ndeshjet evropiane në Kupën e Botës 2023

Kosova përgatitet për dy ndeshjet në kuadër të parakualifikimeve evropiane për Kupën e Botës 2023.

Basketbollistët e Kombëtares së Kosovës zhvilluan stërvitjen e radhës me selektorin Christos Marmarinos. 

“Basketbollistët e Kosovës po vazhdojnë përgatitjet para ndeshjeve ndaj Sllovakisë dhe Islandës”, shkruan në faqen e FBK-së.

Image

Atmosferë e mirë në përgatitje dhe me synime që të janë sa më të gatshëm për sfidat ndërkombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat