Kosova - Sllovakia, sikur finale, kush fiton avancon më tutje

Basketboll

Kosova - Sllovakia, sikur finale, kush fiton avancon më tutje

Nga: K.G. Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 18:49
Kosova - Sllovakia, sikur finale, kush fiton avancon më tutje

Kosova - Sllovakia, sikur finale, kush fiton avancon më tutje.

Të gjithë janë pritje të kësaj sfide e cila do të fillojë në orën 19.00 dhe luhet në Qendrën e Rinisë dhe të Sportit në Pristhinë, në kuadër të grupit B të parakualifikueseve për Kampioan titn Boëror 2023.

"Islanda e mund Luksemburgun 86:84 dhe e përfundon grupin me 5 fitore dhe 1 humbje, kurse Luksemburgu me 2 fitore dhe 4 humbje.

Ndeshja e fundit është Kosova-Sllovakia dhe kush fiton do të kualifikohet tutje", shkruan në faqen e FBK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat