Giannis Antetokounmpo shpallet MVP i NBA All-Star Game

Basketboll

Giannis Antetokounmpo shpallet MVP i NBA All-Star Game

Më: 8 mars 2021 Në ora: 08:49
Giannis Antetokounmpo

Giannis Antentokounmpo është shpallur MVP i ndeshjes All-Star Game 2021.

Giannis Antetokounmpo është MVP i ndeshjes së All-Star në kuadër të NBA të vitit 2021.

Baskebollisti grek ka shkëlqyer me 35 pikë në këtë ndeshje, ai u draftua nga LeBron James dhe luajti në skuadrën e tij.

Antetokounmpo shënoi 35 pikë, shtatë kërcime dhe tre asistime në këtë ndeshje.

Në fund, skuadra e LeBron në krye me Antetokounmpo triumfoi me rezultatin 170-150.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat