Kevin Durant gjobitet nga NBA me 50 mijë dollarë

Basketboll

Kevin Durant gjobitet nga NBA me 50 mijë dollarë

Më: 2 prill 2021 Në ora: 22:52
Kevin Durant

Basketbollisti i Brooklyn Nets, Kevin Durant, do të gjobitet nga NBA.

Gazetari amerikan, Adrian Wojnarowski i cili është burim i afërt me “ESPN”, ka deklaruar se Kevin Durant do të gjobitet nga NBA.

Durant do të gjobitet me një shumë prej 50 mijë dollarësh shkaku i një ndërveprimi me një aktor.

Kjo do të thotë që ai ka thyer rregullat anti-COVID-19 për mbajtjen e distancës sociale.

Kujtojmë që Durant është i lënduar dhe nuk është paraqitur me Nets në disa nga ndeshjet e fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat