Peja lufton për titullin e Ligës Unike

Basketboll

Peja lufton për titullin e Ligës Unike

Nga: K.G. Më: 14 prill 2021 Në ora: 13:58
Peja lufton për titullin e Ligës Unike

Klubi i basketbollit Peja zotohet se me një lojë të mirë do të kthehen me titullin e parë të Ligës Unike Kosovë - Shqipëri.

Pejanët janë të përgatitur maksimalisht dhe e njohin mirë kundërshtarin, KB Golden Eagle Ylli nga Theranda. 

“Sot zhvillohet ndeshja finale e Ligës Unike, finale verdh e zi në të cilën luftojmë me KB Yllin për titullin kampion. 

Ndeshja fillon në ora 19:00.

Do të luftojmë që në Pejë të rikthehemi me titullin e këtij kompeticioni. Për ty, Pejë”, shkruan në faqen e KB Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat