Këto janë rezultatet e ndeshjeve në NBA

Basketboll

Këto janë rezultatet e ndeshjeve në NBA

Më: 3 maj 2021 Në ora: 08:56
v

Duelin kryesor të ndeshjeve të natës së mbrëmshme dhe mëngjesit të sotëm e ka fituar Milwaukee Bucks me rezultat 117-114 ndaj Brooklyn Nets.

Formë të mirë ndeshjeve të fundit, pavarësisht humbjes nga Phoenix Suns më 27 prill, po ka New York Knicks.

Knicks kanë shënuar fitore mëngjesin e hershëm ndaj Houston Rockets me rezultat 97-112.

Rezultatet e ndeshjeve të tjera janë këto:

Boston Celtics – Portland Trail Blazzers  119:129

Charlotte Hornets –  Miami Heat 111:121

Dallas Mavericks – Sacramento Kings 99:111

Oklahoma City Thunder – Phoenix Suns 120:123

San Antonio Spurs – Philadelphia 76ers 111:113

Los Angeles Lakers – Toronto Raptors 114:121

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat