Fejohen dy basketbollistet e njohura

Basketboll

Fejohen dy basketbollistet e njohura

Më: 4 maj 2021 Në ora: 13:49
Fejohen dy basketbollistet e njohura

Basketbollistja e NBA-së, Breanna Stewart është fejuar me basketbollisten tjetër Marta Xargay.

Çifti i njohur në Amerikë gjatë ditës së diele njoftuan publikun se janë fejuar.

“Ajo tha PO”, ka shkruar Breanna Stewart në rrjetet sociale.

Lojtaret e NBA-së për femra, Sue Bird dhe Candace Parker dhe ylli i futbollit, Megan Rapinoe ishin ndër figurat sportive që uruan çiftin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat